Grażyna Brodzińska - Ambasadorka Kryniczanki

Grażyna Brodzińska twarzą kampanii naturalnej wody mineralnej Kryniczanka

Spółka Uzdrowisko Krynica-Żegiestów łącząc dwa światy: zdrowia i kultury, realizuje kampanię promocyjną z udziałem słynnej śpiewaczki operowej, Grażyny Brodzińskiej. Wizerunek uwielbianej przez krynicką publiczność artystki trafi na etykiety limitowanej edycji butelek naturalnej wody mineralnej Kryniczanka oraz na opakowania serii kremów na bazie tej wyjątkowej wody.

Wyjątkowe miejsce

Miejsce narodzin naturalnej wody mineralnej Kryniczanka symbolizuje szklana glorieta przed Pijalnią Główną, skrywająca źródło bijące tu od setek lat. Stąd czerpana jest woda lecznicza Zdrój Główny, stanowiąca bazę do produkcji Kryniczanki. Odkrycie tego źródła w 1793 roku sprawiło, że mała wieś zamieniła się w jeden z najbardziej znanych kurortów w kraju. Spadkobiercą dawnych tradycji zdrojowych jest Spółka Uzdrowisko Krynica-Żegiestów, która posiada najsłynniejsze obiekty zlokalizowane w samym sercu Krynicy-Zdroju. Pijalnia Główna, Stary Dom Zdrojowy, Nowy Dom Zdrojowy, Stare i Nowe Łazienki Mineralne, Patria i Pijalnia Jana to miejsca szczególne, o klimatycznych wnętrzach, w większości zabytkowych i wyposażonych w bogatą ofertę zabiegową. Ich lokalizacja u podnóża Góry Parkowej, w pobliżu Parku Zdrojowego, stwarza dodatkowe możliwości spędzania wolnego czasu. Bliskość natury ma działanie relaksacyjne i odprężające, które w połączeniu z zabiegami, wspaniałymi wodami i różnorodną ofertą rozrywkową sprawia, że pobyty organizowane przez Spółkę są idealnym sposobem na odpoczynek, wytchnienie od codziennych obowiązków i podreperowanie zdrowia. Są tacy, dla których nawet krótki wyjazd do Krynicy-Zdroju nie może się obyć bez wizyty w Pijalni Głównej, która daje możliwość raczenia się wodami leczniczymi, a także wzięcia udziału w znakomitych koncertach, ciekawych konferencjach, targach, wystawach i eventach. W otoczeniu bujnej roślinności: palm, fikusów czy bananowców, można spróbować pysznych ciast i kaw w Kryniczanka Cafe.

Pijalnia Główna

Pijalnia Główna

Stary Dom Zdrojowy

Stary Dom Zdrojowy

Nowe Łazienki Mineralne

Nowe Łazienki Mineralne

Nowy Dom Zdrojowy

Nowy Dom Zdrojowy

Wyjątkowa kobieta

Grażyna Brodzińska – Pierwsza Dama Polskiej Operetki, znakomita śpiewaczka, aktorka i tancerka, występująca w kraju i za granicą. Zwykle można usłyszeć ją w repertuarze klasycznym i musicalowym. Działalność artystyczna Grażyny Brodzińskiej to kwintesencja talentu, elegancji, urody i wokalnego kunsztu osiągniętego wytrwałą pracą. Sopranistka opanowała do perfekcji sztukę sceniczną, zachwycając wykonaniem utworów na równi z prezencją i doborem kreacji. W kręgu artystów mówi się o niej: wiecznie piękna. To Ambasadorka idealna dla wspaniałej wody Kryniczanka. – Od wielu lat jestem związana z krynicką sceną, do której zawsze wracam z sentymentem oraz wielką radością. Tak jak źródło Kryniczanki, tak moje serce bije dla Krynicy – powiedziała Grażyna Brodzińska. Artystka wielokrotnie bywała w Krynicy, biorąc udział w licznych wydarzeniach muzycznych wielkiego formatu, organizowanych w Pijalni Głównej. -Jej pojawienie się na scenie wywołuje dreszcz emocji, a potem burzę oklasków. Potrafi ona, jak nikt inny, wzruszać i bawić, ujmuje nowoczesnością swoich interpretacji i teatralną prostotą, lecz kiedy trzeba zniewala należnym gatunkowi patosem. Dodatkowo potrafi obnosić po scenie swoje przepiękne suknie z maestrią godną największych – tak mówił o naszej Ambasadorce Bogusław Kaczyński- krytyk muzyczny, dziennikarz i publicysta.

Grażyna Brodzińska

Grażyna Brodzińska

Grażyna Brodzińska

Grażyna Brodzińska

Grażyna Brodzińska

Grażyna Brodzińska

Grażyna Brodzińska

Grażyna Brodzińska

Grażyna Brodzińska

Grażyna Brodzińska

Wyjątkowa woda

Naturalna Woda Mineralna Kryniczanka to produkt, który doskonale gasi pragnienie, a nawadniając organizm i uzupełniając niedobory składników mineralnych poprawia samopoczucie. Regularne picie Kryniczanki pozwala zadbać o urodę, wspiera organizm narażony na stres, wysiłek fizyczny i umysłowy. To woda, która ze względu na zawartość cennych minerałów takich jak wapń, magnez, potas, sód i lit, polecana jest do codziennej konsumpcji i profilaktyki zdrowotnej. Zawartość kwasu metakrzemowego pozytywnie wpływa na włosy, skórę i paznokcie oraz sprawia, że Kryniczanka jest idealną bazą do produkcji kosmetyków. Czerpiąc z siły składników zawartych w tej wyjątkowej wodzie Uzdrowisko Krynica- Żegiestów S.A. zleciło produkcję serii kosmetyków Grace, z którą znakomicie komponuje się wizerunek Grażyny Brodzińskiej – Kobiety z Klasą, artystki wybitnej i niezwykle aktywnej. Dzięki kampanii Spółki Uzdrowiska Krynica- Żegiestów spotkały się więc dwie królowe: Grażyna Brodzińska – królowa operetki i Kryniczanka – królowa wśród wód.

Naturalne wody lecznicze

Naturalna woda mineralna