"Żeńskie granie."

to nowa kampania o charakterze społecznym promująca najnowsza wodę - KRYNICZANKA ACTIVE.

To projekt który dedykujemy  kobietom uprawiającym niezwykle barwny i widowiskowy żeński sport drużynowy.

Ambasadorkami kampanii „Żeńskie granie.” są zawodniczki reprezentujące znane polskie kluby, w dyscyplinach które bardzo często kojarzone są jedynie z męskim sportem. Kryniczanka w ramach współpracy, została partnerką sześciu klubów sportowych, które reprezentowane są przez ich czołowe zawodniczki, które stały się jednocześnie ambasadorkami naszej kampanii. Są nimi:

  • TS Wisła Kraków  – Julia Koziańska – siatkówka
  • KS Cracovia 1906 Kraków – Kinga Niechwiej – Malska  – hokej
  • KPR Ruch Chorzów – Marcelina Polańska – pilka ręczna
  • Legia Rugby Warszawa – Aleksandra Lachowska – rugby
  • SKK Polonia Warszawa – Gabriela Kluczyńska – koszykówka
  • Górnik Zabrze – Angelika Czmok –  piłka nożna

 

„Kryniczanka Active partnerką żeńskiego sportu drużynowego”.

W żeńskim sporcie drużynowym kobieca subtelność i delikatność przeplata się z walecznością, charakterem oraz jednym słowem –  siłą kobiet, wyrażoną na boisku, hali lub tafli lodu. Nasza akcja ma przede wszystkim cel popularyzacyjny  zarówno dla przyszłych młodych adeptek, ich rodziców jak i dorosłych kobiet, poszukujących swojej sportowej drogi.

Chcemy również zarazić pasją do “Żeńskiego grania.” nowych kibiców, którzy nie odkryli jeszcze piękna i widowiskowości tych dyscyplin w wydaniu kobiecym.

Kampanię Żeńskie granie promuje utwór zespołu LEMON “Scarlett”.

Tym samym ambasadorem muzycznym został zespół LemOn na czele z jego liderem Igorem Herbutem. LemON gra na Polskiej scenie muzycznej już od 10 lat i w tym roku obchodzi swój jubileusz. Igor podkreśla, że tylko pracy zespołowej mogli osiągnąć tak wielki sukces.

Akcja promuje najnowszy produkt w naszym portfolio:
KRYNICZANKA ACTIVE.

Jest to woda szczególnie polecana dla osób aktywnych zawodowo i fizycznie, ze względu na jej właściwości wyrównywanie gospodarki wodno-elektrolitowej ustroju. Powoduje alkalizację i działa obniżająco na poziom cukru, cholesterolu oraz kwasu moczowego.

KRYNICZANKA ACTIVE charakteryzuje się średnią mineralizacją (0,12%), przy stosunkowo niewielkim nagazowaniu naturalnym dwutlenkiem węgla utrzymuje swój skład mineralny. Jony dominujące to wodorowęglany i wapń.

Woda  szczególnie polecana dla osób aktywnych zawodowo i fizycznie, ze względu na jej właściwości powodujące wyrównywanie gospodarki wodno-elektrolitowej ustroju. Powoduje alkalizację i działa obniżająco na poziom cukru, cholesterolu oraz kwasu moczowego (zgodnie ze Świadectwem).

Woda posiada naturalny dwutlenek węgla pozyskiwany z odwiertów Zuber.