Naturalna Woda Mineralna Kryniczanka Active

KRYNICZANKA ACTIVE pozyskiwana z ujęcia (Nr 6), wykonanego w dwudziestoleciu międzywojennym (1927 r), w całości zaprojektowanym i wykonanym pod nadzorem prof. Jana Nowaka - ucznia prof. Rudolfa Zubera.

Woda pozyskiwana z ujęcia charakteryzuje się średnią mineralizacją (0,12%), przy stosunkowo niewielkim nagazowaniu naturalnym dwutlenkiem węgla utrzymuje swój skład mineralny. Jony dominujące to wodorowęglany i wapń.

Woda szczególnie polecana dla osób aktywnych zawodowo i fizycznie, ze względu na jej właściwości powodujące wyrównywanie gospodarki wodno-elektrolitowej ustroju. Powoduje alkalizację i działa obniżająco na poziom cukru, cholesterolu oraz kwasu moczowego (zgodnie ze Świadectwem).

Woda posiada naturalny dwutlenek węgla pozyskiwany z odwiertów Zuber.

Żeńskie granie.

Kampania marketingowa wody, ukierunkowana została na temat związany z aktywnymi kobietami, zgodnie z hasłem „Kryniczanka jest kobietą”. Ambasodarami marki są żeńskie sekcje znanych klubów sportowych. Kobieca subtelność i delikatność przeplata się tutaj z walecznością, charakterem oraz jednym słowem, siłą kobiet, wyrażaną na boisku lub tafli lodu.

Woda szczególnie polecana dla osób aktywnych zawodowo i fizycznie, ze względu na jej właściwości powodujące wyrównywanie gospodarki wodno-elektrolitowej ustroju. Powoduje alkalizację i działa obniżająco na poziom cukru, cholesterolu oraz kwasu moczowego.

Skład wody

Ogólna zawartość składników mineralnych: 1361,19 mg/l

ANIONY

wodorowęglanowy - 1013 | chlorkowy - 11 | siarczanowy - 15 | Fluorowy - 0,1

KATIONY

wapniowy - 277 | magnezowy - 25,8 | sodowy - 14 | potasowy - 2,2

SKŁADNIKI NIEZDYSOCJOWANE

kwas metakrzemowy - 49,5 | kwas metaborowy - 0,08

Zobacz również